Зайнятість людей з обмеженими фізичними можливостями

ОО “ОФПИ” Перспектива” запрошує до співпрці фірми, установи та організації, які мають рабочі місця і бажають прийняти на роботу працівників з обмеженнями
Автор: Юлия Миценко, gurt.org.ua Опубликовано: 3 октября 2012, 13:00 1397

ОО “ОФПИ”Перспектива” запрошує до співпрці фірми, установи та організації, які мають рабочі місця і бажають прийняти на роботу працівників з обмеженнями. Ми пропонуємо надіслати вашу інформацію на нашу електронну скриньку perspektiva_zp@ukr.net, після чого додамо її у нашу базу.

Проект спрямований на збільшення зайнятості людей з обмеженними фізичними можливостями міста Запоріжжя. Здiйснюватися вiн буде шляхом збору інформації щодо бажаючих працювати та пошуку вакансій для них.

Зараз волонтери здiйснюють монiторiнг вакансій в Інтернеті для запорожцiв з фізичними обмеженнями. Крiм того, вони розпочинають новий проект, що має на меті об’єднати людей з інвалідністю, які розпочали власні справи. Головна цiль - підтримка та демонстрація прикладу: якщо довго не знаходите вакансії саме для себе, то можна організувати робоче місце собі самому.

Нині ми проводимо збір інформації про підприємців з обмеженними можливостями. Надалі види їхніх послуг, якими можна скористатись, будуть опубліковані на сайті. Якщо ви хочете долучитись до проекту - напишіть нам.

Запрошуємо читачів з обмеженими фізичними можливостями переглянути актуальні вакансії за посиланням.

Контакти

Юлия Володимирівна

ОО”ОФПИ”Перспектива”

m.j.v@bk.ru

066 72 80 86

http://www.perspectiva.zp.ua


Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.