Хворі на СНІД, туберкульоз та гепатит С просять у Президента мільярд на лікування

Щоб привернути увагу до проблеми, громадські організації надіслали листи у 32 іноземні посольства зі статистикою захворюваності на СНІД, туберкульоз та гепатити, щоб попередити світ про небезпеку, яка існує в Україні
Автор: ICTV, fakty.ictv.ua Опубликовано: 13 ноября 2012, 14:30 1430

Хворі на СНІД, туберкульоз та гепатит С просять у Президента один мільярд гривень на лікування.

Цю суму треба закласти у проект бюджету на 2013 рік. Адже нині, за їх інформацією, держава не виділила ані копійки на лікування хворих на гепатит та всього сорок відсотків від потрібної суми надано на подолання епідемій СНІДу та туберкульозу. І це в той час, коли кожен десятий українець хворий на одну з цих недуг.

Щоб привернути увагу до проблеми, громадські організації надіслали листи у 32 іноземні посольства зі статистикою захворюваності на СНІД, туберкульоз та гепатити, щоб попередити світ про небезпеку, яка існує в Україні.

Такий самий лист отримає сьогодні і Президент України - хворі просять у Віктора Януковича доручити Кабміну виділити наступного року один мільярд гривень на лікування трьох епідемій.


Данная статья принадлежит к категориям:
Новости о борьбе с ВИЧ/СПИДом  Публикации с других источников  

Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.