В Івано-Франківську греко-католики провели бал для неповносправних на інвалідних візках

Нещодавно у віденському вальсі під час осіннього приятельського балу «Потрібно двоє: допоможи іншому - стань приятелем для неповносправних (які користуються інвалідними візками)» закружляло більше як три десятки пар
Автор: Релігія в Україні, www.religion.in.ua Опубликовано: 20 ноября 2012, 11:00 1530

Нещодавно у віденському вальсі під час осіннього приятельського балу «Потрібно двоє: допоможи іншому - стань приятелем для неповносправних (які користуються інвалідними візками)» закружляло більше як три десятки пар. Захід в Івано-Франківську відбувся за підтримки Карпатського фонду, Сканфонду та Мережі нідерландських благодійних фондів для Східної і Центральної Європи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Мalakava.com і сайт УГКЦ.

Родзинкою балу стала зіркова пара танцюристів на інвалідних візках - Палков Віталій з Івано-Франківська та Стефурак Надія з Богородчан, які на танцювальній сцені вже два роки. Під час дійства обрали Короля та Королеву, якими стало подружжя - Василь та Наталя Петруніви з Тисмениці.

Мальтійці сподіваються, що завдяки підтримці багатьох людей доброї волі вдасться зробити такі бали щорічними. Учасники балу складають слова сердечної вдячності волонтерам Мальтійської служби за транспортне та матеріальне забезпечення, хореографічну підготовку і танцювальні майстер-класи, а також салону весільних і вечірніх суконь «Анастасія-шарм» (власниця – Остапович Оксана) за найвишуканіші сукні для наших «романтиків».


Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.