Черкащанка Олена Івченко потребує допомоги небайдужих

Надію дала німецька клініка, де дівчина пройшла обстеження. Операція там коштує майже сорок тисяч євро. Сума для родини – надто велика
Автор: Факти, fakty.ictv.ua Опубликовано: 26 ноября 2012, 18:50 1481

У 25-річної дівчини нейрофіброматоз головного мозку.

Це доброякісні пухлини, які швидко ростуть і пригнічують функції окремих ділянок мозку. Занедужала дівчина, коли їй було 12. Але лікарі ніяк не могли визначитися з діагнозом. Його встановили лише два роки тому - після обстеження у Феофанії. Хвороба вже забрала у дівчини здатність самостійно пересуватися та бачити.

Врятувати здоров’я і життя Олени можна, кажуть лікарі, видаливши пухлини і провівши опромінення. Так можна повністю відновити координацію рухів і на 70% повернути дівчині зір. Але такі операції роблять за кордоном.

Надію дала німецька клініка, де дівчина пройшла обстеження. Операція там коштує майже сорок тисяч євро. Сума для родини – надто велика. Завдяки небайдужим українцям вдалося зібрати шість тисяч євро. Сім’я вдячна за розуміння і підтримку та звертається з проханням допомогти зібрати решту суми.


Данная статья принадлежит к категориям:
Публикации с других источников  Публикации, содержащие видео  

Хелпус - шанс для тех, кто уже не ребёнок

Детям легче получить помощь, но оказаться в беде может каждый. Хелпус сообщает обществу о тех, кто попал в беду, независимо от возраста.
Мы тщательно проверяем просьбы, защищаем жертвователей от мошенничества и даем возможность эффективно помогать наиболее нуждающимся.