Фонд Хелпус лого

Чорновол Ростислав

17 ноября 2016, 20:30 2770 Автор: Ольга Вовк www.helpus.org.ua Мне необходимо 20 000 гривен, чтоб жизнь продолжалась, а дыхание не прекращалась.

Чорновол Ростислав, 08.02.1998 года рождения

Диагноз: Муковисцидоз, тяжелое течение.

Новости о лечении Чорновол Ростислава

Заключение врача: 1 стр, 2 стр.

Как помочь?

Отчёт о поступивших пожертвованиях

Контакты родителей и волонтёров

Доброго дня добродії! Мене звати Ростислав, в ранньому дитинстві мені встановили діагноз муковісцідоз змішаної форми. Зараз мені вже 18 років, я вважаюсь довгожителем з цим захворюванням! Я дуже полюбляю життя! Я захоплююся малюванням, орігаммі, риболовлею, полюбляю прогулянки на велосипеді, все це насичую моє життя різнокольоровими фарбами та яскравими емоціями.

Але є і темний бік мого життя – всі ці вісімнадцять років я борюся за нього. Я щоденно приймаю велику кількість ліків, та роблю інгаляції, виконую безліч фізичних вправ. Два рази на рік проходжу антибактеріальне лікування антибіотиками в стаціонарі, яке потребує великих витрат на ліки, 15 000 – 20 000 гривень. Все це робиться за для того, щоб моє життя продовжувалось, та дихання не припинялось.

Мої тато і мама працюють на всіх можливих роботах аби тільки я зміг пройти черговий курс лікування, але все рівно коштів не вистачає. Я звертаюся по вашу допомогу, оскільки своїми силами не взмозі придбати необхідні ліки для лікування. А семе, життєво необхідні та дорого вартісні : «Пульмозим», «Тобраміцин», «Коломіцин», а також жиророзчинні вітаміни «aquADEKs» та висококалорійне харчування. Я та мої батьки будуть щиро вдячні будь-якій допомозі.

Семья проживает в г. Полтава.

Контактный телефон Ростислава: +38 050 240 53 23