Фонд Хелпус лого

В Щербинівці кипіть робота

27 вересня 2023, 20:00 199 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua Фонд "Хелпус" продовжує створення будинку підтриманого проживання на Черкащині.

В Щербинівці кипіть робота

В Щербинівці кипіть робота, і тепла сонячна погода цьому сприяє. Хто не в курсі фонд "Хелпус" створює тут, на Черкащині, будинок підтриманого проживання для 4 людей з інвалідністю. По суті, даруємо особливим людям можливість жити вдома, а не в інтернаті, обробляти землю та інтегруватися у громаду.

Вчора ми завезли ліс, мінвату та м'яку черепицю для даху над санвузлами. Готуємо заливку фундаменту для топочної та прибудови. Днями мають прибути вікна та вхідні двері.

Кожного дня оплачуємо доволі великі рахунки, які значно перевищують кількість пожертв. Але йдемо на цей ризик, влазимо у борги, щоб встигти до морозів завершити бетонні роботи та дах.

Зазвичай рідко пишуть про тих, хто безпосередньо будує. Але я розкажу про цих людей, бо це дуже важливо.

Кілька тижнів тому я писав про родину Віталія та Наталії. Це люди з інвалідністю, які вирвалися з психоневрологічних інтернатів та створили родини, виховують трирічну доньку. Фото я надаю у пості. І саме Віталій зараз дуже допомагає нам у будівництві. У Віталія у власності є інший будинок в Щербинівці, але він також потребує ремонту, щоб бути придатним до проживання. Тому наше будівництво - це важлива робота для Віталія, і підтримка його родини.

Також, нам допомагає Дмитро та його син Іван, які живуть у сусідньому будинку. Будинок цієї родини також потребує ремонту. Робота дозволяє їм покращити життя сім'ї та потроху робити ремонт свого житла.

Виходить, що підтримуючи один проект, ви надаєте важливу підтримку ще двом місцевим родинам.

Допомогти проекту можна як фінансово, так і будівельними матеріалами, меблями, побутовою технікою, репостами або публікаціями в ЗМІ.

Будемо дуже вдячні за оформлення регулярної пожертви для цього проекту

Також, на нашому сайті ви знайдете інші реквізити та платежі через PayPal, а також повні звіти.

Дуже дякуємо всім за постійну підтримку!