Фонд Хелпус лого

Продовжуємо допомогу родині Бардиш

4 жовтня 2023, 8:00 309 Автор: Альберт Павлов www.helpus.org.ua Завдяки вам ми придбали для сім'ї пральну машинку. Але подальша допомога дуже потрібна.

Продовжуємо допомогу родині Бардиш

Дуже дякуємо вам за те, що відгукуєтесь на заклик допомогти! Завдяки вашим пожертвам ми купили для родини Віталія та Наталії Бардиш стиральну машинку за 8600 грн. Нагадаю, що обидва батьки мають інвалідність і колись жили в інтернатах для дорослих на Запоріжжі. Зараз вони виховують 3-річну доньку Аню.

Продовжуємо допомогу родині Бардиш

Але з цією родиною ми лише на початку шляху, який забезпечить їй стабільне життя та безпечне дитинство для дівчинки. Як ми писали раніше, ця родина дуже потребує допомоги у ремонті власного будинку в с. Щербинівка Черкаської області. Поки що вони живуть в орендованому житлі.

Продовжуємо допомогу родині Бардиш

Жити у власному будинку для сім'ї важливо ще й тому, що там вони будуть знаходитись поряд з релігійною громадою, яка може підтримувати сім'ю та допомагати у разі виникнення складних ситуацій. Цей соціальний супровід критично важливий з урахуванням особливостей цієї родини. Зараз Віталій та Наталя живуть у сусідньому селі, що ускладнює підтримку цієї родини.

Для того, щоб зробити будинок придатним для проживання, треба закупити та встановити твердопаливний котел та систему опалення, обшити стіни та стелю гіпсокартоном, відремонтувати поли, закупити ще деякі меблі та обладнання. Це приблизно 4000-5000 долл. Сума не мала, але це можливість для особливих людей мати власну оселю та отримувати підтримку від громади.

Продовжуємо допомогу родині Бардиш

Підтримати сім'ю можна прямо зараз: