Фонд Хелпус лого

Хаб для людей з ментальною інвалідністю відкрився у Києві

27 липня 2023, 21:25 166 Автор: Альберт Павлов helpus.org.ua У Good Bread Hub працює інклюзивна пекарня, художня та столярна майстерні, навчальний центр та кімнати підтриманого проживання.

Сьогодні ввечері побував на відкритті у Києві хабу Good bread from good People. Це інклюзивна пекарня, заснована у 2017 році Владиславом Малащенко, у якій працює 25 людей з ментальною інвалідністю. І зараз цей проект переїхав у чотирьохповерхову будівлю на Дарниці. Тепер це буде не тільки пекарня, а ще й нові напрямки - художнє ательє для митців з інвалідністю, столярна майстерня, лекторій та кімнати підтриманого проживання. Є навіть плани створити агенцію по працевлаштуванню людей з інвалідністю.

Радий бачити, що на відкритті хабу були українські та іноземні журналісти та дуже багато гостей. Влад озвучив проблеми психоневрологічних інтернатів і взагалі людей з ментальною інвалідністю.

Четвертий поверх будівлі ще не закінчений, тому саме сьогодні у нас є можливість підтримати цей важливий проект. Бажаю успіхів Владу та його команді, які не тільки випікають по 2000 буханок хліба щодня для постраждалих від війни, але ще й створили багато робочих місць для особливих людей.